Zlatko Dalić objavio snimku slavlja Vatrenih

Bila je to povijesno teška bitka u Sočiju, ali ''vatreni'' san se nastavlja! Hrvatska nogometna reprezentacija se nakon još jednog trilera plasirala u polufinale Svjetskog prvenstva nakon što je u četvrtfinalu boljim izvođenjem 11-eraca izbacila Rusiju.

Nakon 90 minuta rezultat je bio 1:1, nakon 120 minuta 2:2, a u raspucavanju s bijele točke Hrvatska je bila uspješnija i na kraju pobijedila 4:3. U ruletu jedanaesteraca ponovno je Ivan Rakitić bio strijelac odlučujućeg gola, a Danijel Subašić obranio prvi udarac. Vatreni su još jednom ostavili srce na terenu. Za mjesto u finalu Hrvatska će se boriti u srijedu u Moskvi s reprezentacijom Engleske koja je u četvrtfinalu s 2:0 nadigrala Švedsku.

Izbornik Zlatko Dalić na Instagramu je objavio snimku slavlja hrvatskih reprezentativaca.