Na njemu osobno nije bio jer, kaže, nije mogao. "Radio sam svoj posao i bio sam na moru", objasnio je.
"Mi živimo u demokraciji. Svi imamo pravo reći slobodno što mislimo. Za boga miloga pa kakva bi to bila država? Ne bi to bila demokracija. Svatko ima pravo reći što misli. I to mu nitko ne smije uskratiti li ugroziti njegovu sigurnost." - rekao je to general Ante Gotovina komentirajući prosvjed u Vukovaru.
Na njemu osobno nije bio jer, kaže, nije mogao. "Radio sam svoj posao i bio sam na moru", objasnio je. Gotovina je s novinarima razgovarao nakon što je promatrao
vojnu vježbu Velebit 18, u društvu
Mladena Markača.
Gotovina misli da institucije mogu bolje: "Istina je da smo ponekad i nestrpljivi. Moramo se naoružati strpljenjem i vjerovati ono što je naš interes, zajednički interes, a to je da se svaki čovjek koji živi tu osjeća dobro".
Evo i ostalih reakcija:
Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram, TikTok i YouTube!