Svojih 19 godina na čelu grada Milan Bandić obilježava radno.
Svojih 19 godina na čelu grada Milan Bandić obilježava radno. Jutros je obišao gradilište sljemenske žičare i najavio da će veliki projekti: i žičara i rotor do polovine iduće godine biti završeni.
Tom je prigodom komentirao i informaciju koju su jučer dobili vlasnici konja na Hipodromu, prema kojoj 1. prosinca moraju iseliti svoje konje.
Rekao je kako "će svi izići od tamo" jer Hipodrom ide u sklopu Zagreb Cityja u aktiviranje građevinske zone i zagrebačkog projekta.
- Svi su tamo dok se ne proglasi javni interes Grada i dok se na toj plohi na kojoj je sada stotinjak konja... To su privatni konji, pa neka plate, imaju dva privatna mjesta u Gradu Zagrebu na kojima svoje ljubimce i konje mogu smjestiti - poručio je.
Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram i YouTube!