Martin Kvaternik, HDZ-ov kandidat za gradonačelnika Čabra
Foto: Regionalni dnevnik/IMS/HTV / HRT
HDZ je predstavio kandidate za gradonačelnike Delnica i Čabra. Podsjetili su da je Vlada 2016. Gorskom kotaru vratila status brdsko-planinskog područja, a priprema i zakon o Gorskome kotaru. Jasan je to znak, kažu, da se želi zadržati ljude na tom području, poboljšati prometnu infrastrukturu i pojačati drvnu industriju.
- Grad Čabar je svojevrsni otok na kopnu. Veliki nam je problem prometna povezanost, pogotovo drvnoj industriji koja ovdje prevladava. Prometnice su nam jako bitne, one su žile kucavice, istaknuo je na predstavljanju Martin Kvaternik, HDZ-ov kandidat za gradonačelnika Čabra na predstojećim izborima.
HDZ-ova kandidatkinja za gradonačelnicu Delinca je Ivana Pečnik. Kaže, nedovoljno je na ovom području iskorištena mogućnost financiranja iz europskih fondova.
Ivana Pečnik, HDZ-ova kandidatkinja za gradonačelnicu Delnica
Foto: Regionalni dnevnik/IMS/HTV / HRT
Martin Kvaternik, HDZ-ov kandidat za gradonačelnika Čabra
Foto: Regionalni dnevnik/IMS/HTV / HRT
- Ono što ću ja učiniti jest da ću više iskoristiti taj potencijal. Zaostala je i komunikacija s relevantnim ministarstvima i sa svim čimbenicima koji su bitni u gradu, kao što su gospodarstvenici, rekla je Ivana Pečnik.
Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram i YouTube!