Ludbreg: Ugašen požar na dva OPG-a, vatrogasac lakše ozlijeđen

24.03.2024.

10:03

Autor: T.D./HRT

Ilustracija
Ilustracija
Foto: Hrvoje Jelavic / Pixsell

U subotu navečer oko 19 sati u ulici Mihovila Pavleka Miškine u Ludbregu, došlo je do požara nekoliko plastenika, od kojih su neki u potpunosti izgorjeli, skladišta, kao i teretnog vozila i radnog stroja u vlasništvu dva obiteljska gospodarstva, stoji u priopćenju PU varaždinske. 

Po dojavi su na mjesto događaja izašli vatrogasci dobrovoljnog vatrogasnog društava Ludbreg koji su ugasili požar. Prilikom gašenja požara jedan vatrogasac je ozlijeđen. Medicinska pomoć mu je pružena u HMP Ludbreg, a njegove ozlijede su okvalificirane kao lakše. U cilju utvrđivanja svih okolnosti ovog događaja, danas u jutarnjim satima provest će se očevid na mjestu događaja.


 

Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram, TikTok i YouTube!