Prvi je ljetni vikend koji podrazumijeva i dolazak više stranih turista u našu zemlju. Promet je pojačan na cestama prema moru.
24.06.2023.
10:52
Autor: HTV/HRT
Prvi je ljetni vikend koji podrazumijeva i dolazak više stranih turista u našu zemlju. Promet je pojačan na cestama prema moru.
Kakvo je trenutačno stanje na Lučkom izvijestila je za HRT Iva Vukadin.
- Još uvijek nema velikih gužvi. Trenutno su kolone duge oko 1 kilometar. Sav taj promet se prelijeva na auto cestu A1, tako da je najgušći promet između naplatne postaje Lučko i Donja Zdenčina u smjeru Karlovca, rekla je.
Dodaje kako je pojačan promet u oba smjera na Krčkom mostu, a povremeno i na Jadranskoj magistrali.
- MUP je priopćio kako će ovog prvog ljetnog vikenda posvetiti pozornost sigurnosti na cestama. Najavili su niz preventivnih aktivnosti, izvijestila je.
MUP je upozorio vozače da budu strpljivi.
Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram, TikTok i YouTube!
Autorska prava - HRT © Hrvatska radiotelevizija.
Sva prava pridržana.
hrt.hr nije odgovoran za sadržaje eksternih izvora