Da je skromnost vrlina, objasnio je našem novinaru gradonačelnik Milan Bandić nakon mise zornice u Moravču.
Posljednju nedjelju došašća zagrebački gradonačelnik Milan Bandić započeo je misom zornicom u crkvi Presvetog trojstva u mjestu Moravče. Čestitao je Božić, ali i poželio Saboru i Vladi da zasuču rukave i da se ugledaju na grad Zagreb kako bi cijeloj Hrvatskoj bilo bolje.
Komentirao je broj ruku Stranke rada i solidarnosti u Saboru, te najavio više od 13 mandata. Tvrdi kako mnogi zastupnici prilaze njemu jer su nezadovoljni radom svojih stranaka.
- Trinaest nije baš najsretniji broj. Neka bude više, samo da ne bude 13. Ne trči se za curama i za autobusom, a još manje za zastupnicima. Ne treba 'bežati' ni za kim, ali ne treba nikoga zaboraviti, a još manje ljude koji žele demonstrirati rad i solidarnost, izjavio je Bandić.
Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram i YouTube!