Ilustracija (Foto: Ivo Cagalj/PIXSELL)
Foto: - / PIXSELL
Dvojica Britanaca ozlijeđena su u tučnjavi u središtu Splita u četvrtak navečer, liječnička pomoć pružena im je u splitskom KBC-u, policija je obavila očevid, a u tijeku je kriminalističko istraživanje.
Dvojica Britanaca ozlijeđena su u tučnjavi u središtu Splita u četvrtak navečer, liječnička pomoć pružena im je u splitskom KBC-u, policija je obavila očevid, a u tijeku je kriminalističko istraživanje, doznaje se u policiji u petak.
Sukob se dogodio sinoć oko 22,45 sati u Milićevoj ulici gdje se fizički sukobilo više osoba.
- Liječnička pomoć pružena je dvojici britanskih državljana u u splitkom KBC-u te je utvrđeno da je jedan od njih dobio tešku tjelesnu ozljedu, frakturu nosne kosti, a drugi lakšu ozljedu, ubod oštrim predmetom, rekao je policijski dužnosnik za odnose s javnošću Jerko Kurevija.
Na mjestu sukoba obavljen je očevid, a kriminalističko istraživanje u tijeku, dodao je.
Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram i YouTube!