Na dubini od oko pet metara u akvatoriju splitske lučice Bačvice pronađeno je tijelo muškarca, izvijestila je splitska policija.
30.05.2021.
15:34
Autor: P.F./Hina
Na dubini od oko pet metara u akvatoriju splitske lučice Bačvice pronađeno je tijelo muškarca, izvijestila je splitska policija.
Kako se navodi u policijskom izvješću, oko 9.30 primljena je dojava da je u moru akvatorija lučice Bačvice, na dubini od oko pet metara, uočeno tijelo.
Na mjesto događaja upućeni su policijski službenici Postaje pomorske policije Split i Specijalne jedinice policije koji su izvukli tijelo na obalu. Očevidom je utvrđeno da je riječ o tijelu muške osobe, te da zasad nema tragova koji upućuju na kazneno djelo.
Splitska policija priopćila je da se sada utvrđuju identitet imuškarca i uzrok njegove smrti.
Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram i YouTube!
Autorska prava - HRT © Hrvatska radiotelevizija.
Sva prava pridržana.
hrt.hr nije odgovoran za sadržaje eksternih izvora