Malo poslije osam sati u Zagrebu je, kod križanja Držićeve avenije i Ulice grada Vukovara, udario grom. Ne rade semafori te je nastala velika gužva u prometu.
19.09.2022.
07:52
Autor: M.Š./Hina/HRT
Malo poslije osam sati u Zagrebu je, kod križanja Držićeve avenije i Ulice grada Vukovara, udario grom. Ne rade semafori te je nastala velika gužva u prometu.
Prognoza DHMZ-a
Od sredine dana sa zapada će doći do smanjenja naoblake, no na jugu zemlje oblačnije uz mjestimičnu kišu, ponajprije u zaobalju.
Vjetar će puhati slab, prolazno i umjeren sjeverni i sjeverozapadni.
Na Jadranu će prijepodne puhati umjeren jugozapadni i jugoistočni vjetar koji će popodne okretati na buru i jačati.
Najviša dnevna temperatura zraka kretat će se između 15 i 19, a na Jadranu te u unutrašnjosti Istre i Dalmacije od 20 do 24 Celzijeva stupnja.
Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram i YouTube!
Autorska prava - HRT © Hrvatska radiotelevizija.
Sva prava pridržana.
hrt.hr nije odgovoran za sadržaje eksternih izvora