Redoslijed predstavljanja predsjedničkih kandidata u posebnim emisijama HRT-a

Sukladno "Programskim pravilima HRT-a za praćenje izbora za Predsjednika Republike", ždrijebom je određen redoslijed predstavljanja kandidata u posebnim emisijama HRT-a.

Predstavljanja počinju u ponedjeljak, 9. prosinca.

Kada ostali kandidati mogu ostvariti svoje pravo na predstavljanje  možete pogledati u nastavku teksta  te na teletekstu, stranica 617.

Molimo kandidate da svoj dolazak potvrde što ranije na adresu elektronske pošte izbori@hrt.hr .

Kandidati  trebaju doći na Mramornu portu HRT-a, Prisavlje 3, Zagreb, najkasnije 15 minuta prije emitiranja emisije.

Ako se kandidati ne pojave u zakazanom terminu, smatrat će se da su odustali od predstavljanja.

Kandidati moraju biti prikladno odjeveni i smiju nositi samo bedževe ili značke svojih političkih stranaka ili koalicija, odnosno obilježja u skladu s pozitivnim zakonskim propisima RH.

Molimo Izborne stožere kandidata da najave predizbornih skupova i aktivnosti šalju isključivo na adresu elektronske pošte izbori@hrt.hr .

Za sve dodatne informacije možete od 8 do 16 sati kontaktirati Izborni stožer HRT-a, na broj telefona 01 634 2070.

Izbore pratite i na posebnoj stranici HRT-a.

PREDSJEDNIČKI IZBORI 2019. - MOGUĆNOST PREDSTAVLJANJA KANDIDATA NA HTV 4. PROGRAMU


Foto: Goran Stanzl/PIXSELL

9. 12. 2019. / 8.15-8.45h

DALIJA OREŠKOVIĆ
NEZAVISNA KANDIDATKINJA

9. 12. 2019. / 9.15-9.45h

MIROSLAV ŠKORO
NEZAVISNI KANDIDAT

10.12.2019. / 8.15-8.45h

KATARINA PEOVIĆ
RADNIČKA FRONTA-RF
SOCIJALISTIČKA RADNIČKA PARTIJA HRVATSKE-SRP

11.12.2019. / 8.15-8.45h

ANTO ĐAPIĆ
DEMOKRATSKI SAVEZ NACIONALNE OBNOVE-DESNO

12.12. 2019. / 8.15-8.45h

ZORAN MILANOVIĆ
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE-SDP
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA-HSS
ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR-IDS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
NARODNA STRANKA - REFORMISTI-REFORMISTI DEMOKRATI
GRAĐANSKO-LIBERALNI SAVEZ - GLAS
PRIMORSKO GORANSKI SAVEZ-PGS
SNAGA - STRANKA NARODNOG I GRAĐANSKOG AKTIVIZMA - SNAGA
HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA - LABURISTI
STRANKA UMIROVLJENIKA - SU
MEĐIMURSKI DEMOKRATSKI SAVEZ - MDS
ZELENI SAVEZ - ZELENI

13.12.2019. / 8.15-8.45h

KOLINDA GRABAR-KITAROVIĆ
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA-HDZ
"BANDIĆ MILAN 365 - STRANKA RADA I SOLIDARNOSTI" - "365 STRANKA RADA I SOLIDARNOSTI"
HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS
HRVATSKA DEMOKRŠĆANSKA STRANKA - HDS

16.12.2019. / 8.15-8.45 h

DARIO JURIČAN
NEZAVISNI KANDIDAT

17.12.2019. / 8.15-8.45h

IVAN PERNAR

STRANKA IVANA PERNARA - SIP

18.12.2019. / 8.15-8.45h

DEJAN KOVAČ
HRVATSKA SOCIJALNO-LIBERALNA STRANKA - HSLS

19.12.2019. / 8.15-8.45h

MISLAV KOLAKUŠIĆ

NEZAVISNI KANDIDAT

20.12.2019. / 8.15-8.45h

NEDJELJKO BABIĆ

HRVATSKA STRANKA SVIH ČAKAVACA KAJKAVACA I ŠTOKAVACA - HSSČKŠ

PREDSJEDNIČKI IZBORI 2019. - MOGUĆNOST PREDSTAVLJANJA KANDIDATA PRVOM PROGRAMU HRVATSKOG RADIJA


Foto: Filip Kos/PIXSELL

9.12.2019. / 7.30-8.00h

NEDJELJKO BABIĆ
HRVATSKA STRANKA SVIH ČAKAVACA KAJKAVACA I ŠTOKAVACA - HSSČKŠ

10.12.2019. / 7.30-8.00h

MISLAV KOLAKUŠIĆ
NEZAVISNI KANDIDAT

11.12.2019. / 7.30-8.00h

DEJAN KOVAČ
HRVATSKA SOCIJALNO-LIBERALNA STRANKA - HSLS

12.12.2019. / 7.30-8.00h

IVAN PERNAR
STRANKA IVANA PERNARA - SIP

13.12.2019. / 7.30-8.00h

DARIO JURIČAN
NEZAVISNI KANDIDAT

14.12.2019. / 7.30-8.00h

KOLINDA GRABAR-KITAROVIĆ
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA-HDZ
"BANDIĆ MILAN 365 - STRANKA RADA I SOLIDARNOSTI" - "365 STRANKA RADA I SOLIDARNOSTI"
HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS
HRVATSKA DEMOKRŠĆANSKA STRANKA - HDS

16.12.2019. / 7.30-8.00h

ZORAN MILANOVIĆ
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE-SDP
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA-HSS
ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR-IDS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
NARODNA STRANKA - REFORMISTI-REFORMISTI DEMOKRATI
GRAĐANSKO-LIBERALNI SAVEZ - GLAS
PRIMORSKO GORANSKI SAVEZ-PGS
SNAGA - STRANKA NARODNOG I GRAĐANSKOG AKTIVIZMA - SNAGA
HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA - LABURISTI
STRANKA UMIROVLJENIKA - SU
MEĐIMURSKI DEMOKRATSKI SAVEZ - MDS
ZELENI SAVEZ - ZELENI

17.12.2019. / 7.30-8.00h

ANTO ĐAPIĆ
DEMOKRATSKI SAVEZ NACIONALNE OBNOVE-DESNO

18.12.2019. / 7.30-8.00h

KATARINA PEOVIĆ
RADNIČKA FRONTA-RF
SOCIJALISTIČKA RADNIČKA PARTIJA HRVATSKE-SRP

19.12.2019. / 7.30-8.00h

MIROSLAV ŠKORO
NEZAVISNI KANDIDAT

20.12.2019. / 7.30-8.00h

DALIJA OREŠKOVIĆ
NEZAVISNA KANDIDATKINJA

* Reprize predstavljanja kandidata, na dane kada je predstavljanje emitirano, mogu se na HTV4 pogledati svakoga dana u 22.10h, a na Hrvatskom radiju u 19.30h.