Bjelovarsko-bilogorska županija: 10 novozaraženih, u samoizolaciji dva razreda

12.09.2020.

12:04

Autor: I.D./HINA

default error photo
U Bjelovarsko-bilogorskoj županiji sada je ukupno 80 oboljelih. Trenutno je u samoizolaciji 406 osoba s područja Bjelovarsko-bilogorske županije.
Na području Bjelovarsko-bilogorske županije deset je novooboljelih od koronavirusa, a među njima i osnovnoškolac iz Velike Pisanice zbog čega će dva razredna i njihovi razrednici biti stavljeni u samoizolaciju, priopćio je u subotu županijski Stožer civilne zaštite.

Sedam novozaraženih je s područja grada Bjelovara, jedna osoba je s područja općine Veliko Trojstvo, te po jedna s područja općine Velika Pisanica i Rovišće.

U posljednja 24 sata testirane su 62 osobe. Šestero novooboljelih kontakti su ranije potvrđenih slučajeva.

U Bjelovarsko-bilogorskoj županiji sada je 80 oboljelih. Trenutno je u samoizolaciji 406 osoba s područja Bjelovarsko-bilogorske županije.

Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram, TikTok i YouTube!