Jedna osoba poginula u naletu vlaka na automobil kod Dugog Sela
Foto: Boris Kanazir / HRT
U Hrvatskoj su se danas dogodile dvije željezničke nesreće. Jedna je osoba poginula u naletu vlaka na uatomobil u mjestu Prikraj pokraj Dugog Sela. Riječ je o kombiju u kojem je bila još jedna osoba koja je ozlijeđena i helikopterom prevezena u bolnicu.
U policiji dodaju kako je u tijeku očevid kojim će se rasvijetliti sve okolnosti ove prometne nesreće.
Zagrebačka policija je ranije izvijestila da je su u tom naletu vlaka na automobil ozlijeđene dvije osobe. Dodala je i da su na mjestu nesreće hitne službe, kao i da je željeznički promet obustavljen, dok se cestovni odvija bez prekida.
Mediji navode da je ozlijeđena osoba helikopterom prevezena u bolnicu.
Druga nesreća se dogodila u Slavoniji u Donjim Andrijevcima. Vlak je udario u osobni automobil, ali na sreću vozač je preživio te je prevezen u bolnicu u Slavonskom Brodu.
Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram, TikTok i YouTube!