Nakon kratke stanke zbog blagdana Svih svetih zastupnici su se vratili u saborske klupe. Nova sjednica koja će trajati do sredine prosinca počela je aktualnim prijepodnevom, a premijera Andreja Plenkovića i ministre dočekalo je 39 pitanja. Kao i svaki aktualac - i taj su obilježile prepirke vladajućih i oporbe.
Od 39 prijavljenih zastupnika, samo osmero imalo je pitanje za premijera. SDP-ovi zastupnici odlučili su ne postavljati pitanja Plenkoviću, nego samo ministrima, no premijer je odgovarao na pitanja drugih oporbenih zastupnika.
Najveće tenzije ble su na temu slanja vojnika u misiju NSATU.
U nastavku pratite tijek događaja: