U Majskim Poljanama posebno je tužno

29.12.2021.

13:37

Autor: HTV/HRT/D.S.

Gradonačelnik Gline Ivan Janković.
Gradonačelnik Gline Ivan Janković.
Foto: HTV / HRT

Posebno je tužno danas u Majskim Poljanama, mjestu pokraj Gline u kojem je u razornom potresu poginulo 5 osoba.


U spomen na svoje sugrađane predstavnici Grada Gline i Sisačko-moslavačke županije zapalili su svijeće na mjesnom groblju i kod središnjeg križa na glinskom Novom groblju. 


- Nažalost još jedan događaj u našem gradu za koji palimo svijeće. Godinu dana je prošlo i ovim današnjim činom smo se htjeli prisjetiti naših sugrađana. Sve zidove, objekte možemo obnoviti, ali ljudski život je nepovratan i to je zapravo najveći gubitak ovog potresa koji nas je pogodio, rekao je gradonačelnik Gline Ivan Janković.

Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram, TikTok i YouTube!