Bliži li se kraj pandemije?

01.02.2022.

15:51

Autor: HRT

Damir Smrtić

Damir Smrtić

Foto: Otvoreno / HRT

Danas je zabilježeno 14 tisuća 700 zaraženih koronavirusom, dvije tisuće manje nego prošlog utorka. Podvarijanta omikrona, o kojoj relativno malo znamo, otkrivena je i u Hrvatskoj. Hoće li utjecati na peti val pandemije? Kakav je interes za cijepljenje? Od danas je karantena skraćena na sedam dana, a na snagu su stupila i izmijenjena pravila za putovanja izvan Hrvatske. Dvije godine od početka pandemije - što smo naučili o COVID-u i kakve je posljedice ostavio na zdravlje? Ne propustite emisiju Otvoreno u 22 sata na Prvom programu HTV-a.

U emisiji urednika i voditelja Damira Smrtića gostuju:

prof. dr. sc. Bruno Baršić
, dr. med., voditelj Kriznog stožera KB Dubrava,

dr. sc. Andreja Ambriović Ristov, predstojnica Zavoda za molekularnu biologiju Instituta Ruđer Bošković,

prim. Tatjana Nemeth Blažić, dr. med., epidemiologinja Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo,

prof. dr. sc. Gordana Pavliša, dr. med., specijalist internist i pulmolog, KBC Zagreb - Klinika za plućne bolesti Jordanovac.

video thumb

Pitamo vas:  Mislite li da se bliži kraj pandemije?

Sudjelujte u emisiji! Svoje komentare i pitanja napišite na našoj Facebook stranici. Neke od njih objavit ćemo i komentirati s gostima u studiju.

Napomena: Komentiranjem ove objave smatramo da prihvaćate našu Izjavu o zaštiti privatnosti koju možete pročitati OVDJE.

Emisiju možete pratiti i preko hrti.hr, a emitirana izdanja pronaći u videoteci multimedijske usluge HRTi.

Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram, TikTok i YouTube!